25.9.2017

Vzdálený servis

Zlobí vás počítač? Je zavirovaný?
Smazali jste si soubory?
Nevíte si rady s instalací nebo nastavením?
Prostě se děje něco, s čím si nevíte rady?

Rádi vám pomůžeme, připojíme se k vašemu počítači vzdáleně
a opravíme či nastavíme co budete potřebovat.
Stačí nás jen prozvonit, zavoláme vám zpátky.

Pokud nelze opravu provést vzdáleně, můžeme k vám přijet
nebo vaše zařízení můžete přivézt do našeho servisu.

Volejte HOTLINE

773 833 641

nebo pište do chatu vpravo dole

 

 

 

Časté dotazy

Jaké jsou technické požadavky a co lze pomocí vzdáleného servisu vyřešit?
Základním požadavkem je spustitelný operační systém a funkční připojení k internetu. Pomocí vzdáleného servisu lze vyřešit většinu softwarových chyb operačního systému a aplikací, zavirování. Můžeme vám pomoci s instalací či nastavením periferií (webkamery, tiskárny, některé síťové prvky apod.), programů (zálohovací, grafické, antivirové, emailové klienty apod.), nastavit internetové služby a sociální sítě, nainstalovat certifikáty (el. podpis, přístup do banky atd.).
Vzdáleným servisem nelze vyřešit vady hardware kdy je třeba fyzické přítomnosti technika u vašeho počítače, lze pouze tyto vady diagnostikovat.
Pokud jste z Kyjova a okolí (okres Hodonín), lze tyto závažnější servisní případy vyřešit návštěvou technika u vás, případně můžete vaše zařízení dopravit k nám do našeho servisního střediska.

Jak to Funguje?
Kliknutím na tlačítko “Spustit vzdálený servis” stáhnete do počítače malý program, který po jeho spuštění umožní technikovi vzdáleného servisu připojení k vašemu počítači a jeho ovládání pro účely vyřešení vašeho problému. Veškerou činnost můžete sledovat na vašem monitoru a jste v telefonickém kontaktu s technikem. Ukončením programu zaniká možnost vzdáleného připojení k vašemu počítači. Opětovným spuštěním programu lze kdykoliv v budoucnu opět zpřístupnit váš počítač technikovi.

Kolik to stojí a jak provedu úhradu?
Cena se řídí aktuálním ceníkem zobrazeným výše, případně dle individuální smlouvy (pokud ji s námi máte uzavřenou).
Pro školy a státem zřízené instituce poskytujeme slevu ve výši 20%.
Čas vzdáleného servisu se počítá až po připojení k vašemu počítači a vysvětlení vašeho problému či požadavku, kdy vám technik vzdáleného servisu sdělí předpokládanou finanční náročnost řešení a po odsouhlasení začne vykonávat požadované činnosti.
V případě nemožnosti odstranění problému nebude vzdálený servis vůbec fakturován, případně jen jeho část za vyřešené požadavky.
Po dokončení vzdáleného servisu oznámíte technikovi vaše kontaktní údaje a emailovou adresu, na kterou vám bude zaslána faktura na bezhotovostní úhradu. K úhradě lze použít i naše dárkové poukázky či předplacené poukázky na vzdálený servis.

Spustit vzdálený servis

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

2017 | Servis-Man.cz, Dašická 1226, Pardubice 530 03| Tel.: 773833641 | email@servis-man.cz