25.8.2015

Sestavení počítače

Sestavení počítače na míru

Navrhneme vhodné komponenty podle Vašich požadavků a sestavíme Vám z nich hotový počítač. Počítač zažhavíme a připravíme pro první použití – nainstalujeme operační systém, potřebné ovladače a programy. Navíc můžeme poradit i při výběru vhodného monitoru a dalších součástí sestavy.

Sestavení počítače má oproti koupi již hotové sestavy několik výhod:

  • Sestavení počítače z jednotlivých součástek je levnější než koupě již hotové sestavy.
  • Možnost uzpůsobit sestavu přesně na míru vaším požadavkům.
  • Zakoupená hotová sestava je zaplombovaná a není možno do ní zasáhnout bez ztráty záruky.
  • Můžeme se zaměřit na co nejnižší cenu, nejlepší poměr cena/výkon a nebo co nejvyšší výkon.

Co tedy nabízíme?

Herní počítač

U herního počítače se zaměříme především na výkon grafické karty, procesoru a velikosti paměti RAM, aby bylo dosaženo maximálního výkonu pro hraní nejnovějších her v plném rozlišení. Důležité je také vybrat dostatečně výkonný zdroj a účinné chlazení.

Kancelářský počítač

Počítač určený na práci a prohlížení internetu si zpravidla vystačí s integrovanou grafickou kartou. Pořízením pasivně chlazených komponent a SSD disku bez mechanických součástek lze také dosáhnout co nejmenší hlučnosti, která by mohla být při práci rušivým elementem.

Domácí počítač pro všestranné využití

Většině běžných uživatelů postačí střední výkon za přijatelnou cenu. Na takové sestavě bude možné prohlížet internet, poslouchat hudbu, sledovat filmy ve vysokém rozlišení nebo hrát středně náročné hry.

Výběr notebooku

Poradíme vám také s výběrem vhodného notebooku. Ať už chcete notebook na práci, na hry, nebo malý notebook s co nejdelší výdrží na baterii.

Upgrade počítače

Pokud nechcete kupovat kompletně novou sestavu, můžeme vám Váš zvýšit výkon Vašeho stávajícího počítače výměnou některých komponent. Zpravidla se jedná především o zvýšení kapacity paměti RAM. Je ale možné také pořídit výkonnější procesor, grafickou kartu, nebo pevný disk s větší kapacitou.

 

computer-893226_1280