11.8.2017

Čištění a profylaxe

Čištění PC a notebooků

Každý počítač potřebuje občas vyčistit, obsahuje plno mechanických součástí, větráků a větráčků, které se časem zanesou prachem.

Tato skutečnost bývá zvlášť u notebooků velice nebezpečná, jelikož pak dochází k velikému přehřívání notebooku a jeho součástí, zejména pak přehřívání procesoru a grafické karty, které většinou vede k jejich následnému zničení (spálení)!

Služba obsahuje kompletní rozebrání počítače či notebooku, čištění isopropyl alkoholem, výměna teplovodivých past procesoru a grafické karty, odstranění kompletního prachu z celého stroje. Jedná se o nejdůkladnější čištění počítače z naší nabídky.

Délka trvání je dle míry znečištění, po dohodě s technikem na pobočce.
Neváhejte a nechte si ho profesionálně vyčistit, než bude pozdě!

Provádíme tak zvanou profylaxi. Co je to profylaxe? To je preventivní čištění počítačů a notebooků od prachu.

Je notebook líný a pomalý? Pomalu startuje? Nefunguje tak jako dřív?

Používáním notebooku, instalováním různých aplikací, aktualizací programů a operačního systému, brouzdání na Internetu, stahování pošty, to vše časem způsobuje zahlcování a zpomalování notebooku, jeho pevného disku a operačního systému Windows. Notebook je pak neúměrně pomalý a zdlouhavě se startuje – pomalu nabíhá.

Provedeme odborné vyčištění operačního systému, defragmentaci registrů, optimalizujeme a zrychlíme Váš pevný disk, prostě vlijeme nový život do vašeho počítače či notebooku.